Toptrans

Toptrans – Zásielky Vám odosielame prostredníctvom prepravnej spoločnosti Toptrans, o presnom dátume doručenia Vás vždy vopred informujeme.

Dobierka

Pri doručení Vašej objednávky zaplatíte v hotovosti dopravcovi. Poplatok za dobierku – zadarmo.

Platba bankovým prevodom

Pokiaľ zvolíte platbu prevodom, obdržíte v e-maile o prijatí Vašej objednávky číslo účtu, na ktorý platbu prevediete a variabilný symbol. Tovar bude expedovaný, akonáhle obdržíme čiastku na náš účet.

Pri výbere platby prevodom je nutné, aby čiastka v EUR za objednaný tovar, bola na našom bankovom účte najneskôr do 7 dní od objednania. Pokiaľ do tejto doby nebude čiastka pripísaná na náš bankový účet, bude objednávka automaticky stornovaná.

Poplatok za bankový prevod zadarmo.

Platobný portál

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána Comgate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované. Ďalšie informácie a kontakty na www.comgate.cz.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

Platební brána ComGate
Platba bankovním převodem ComGate

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267